Sex spotkania a bezpieczeństwo 

Oczywiste jest to, że umawiając się na sex przez internet możemy mieć pewne obawy. Nie znamy przecież drugiej osoby, ani jej zamiarów. Jednak czy mamy się czego bać? Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Sex randki to idealna opcja dla osób samotnych i takich, które nie chcą się angażować w związek, bądź też po prostu nie spotkały odpowiedniej do tego osoby. Jak to się mówi, przypadki chodzą po ludziach, więc również i nas może napotkać nieprzyjemna sytuacja. Musimy jednak powiedzieć sobie jasno – takie coś zdarza się rzadko! Owszem, miały miejsce takie sytuacje jak kradzież, porwanie, wyłudzenie pieniędzy i to wielokrotnie. Jeśli jednak myślelibyśmy bez przerwy o zagrażającym nam niebezpieczeństwie, musielibyśmy uważać tak naprawdę na każdym kroku! Niektórzy mają pecha i umawiając się na pierwszą sex randkę zrażają się, bo mają już nieprzyjemne wspomnienia. Inni jednak, regularnie spotykają się na seks z osobami z internetu i nie doświadczyli niczego innego, prócz udanego seksu. Nie da się jednoznacznie stwierdzić czy spotkania są bezpieczne czy niebezpieczne. Nie warto również martwić się na zapas, że coś się stanie. Wystarczy się odpowiednio przygotować do randki. Nie możemy z góry zakładać, że spotkanie będzie nieudane! Jeśli chcemy umówić się na sex randkę, po prostu to zróbmy.

Jak bezpiecznie umawiać się na sex spotkania?

Wbrew pozorom, na sex spotkaniu możemy uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a przynajmniej się o to postarać. Gdy poznajemy kogoś w internecie, na portalu erotycznym czy nawet randkowym – warto się trochę poznać jeszcze przed pierwszym spotkaniem. Będziemy mieć wtedy pewność z kim się umawiamy. Dobrą opcją jest rozmowa przez telefon, w celu chociażby potwierdzenia spotkania czy zadania jakichkolwiek pytań. Ustalając szczegóły spotkania, nie powinniśmy się zgadzać na randkę w mieszkaniu drugiej osoby. Najlepszą i przede wszystkim najbezpieczniejszą opcją, jest sex randka w hotelu, choć niestety wiąże się to z dodatkowymi kosztami. Jeśli mamy taką możliwość, możemy również zaprosić drugą osobę do naszego mieszkania, nie będzie nas to nic kosztować, a przecież to właśnie tam czujemy się najbezpieczniej! Gdy zostaniemy zaproszeni do domu/mieszkania osoby z którą chcemy się umówić, grzecznie zaproponujmy coś innego – jeśli osobie tej się to nie spodoba, możemy, lecz nie musimy podejrzewać że coś jest na rzeczy. Myśląc logicznie, czemu komuś komu zależy tylko na seksie, miałoby nie odpowiadać spotkanie w opłaconym już hotelu? Brzmi głupio. Kolejną, jedną z ważniejszych kwestii o której wiele osób zapomina, choć wydawałaby się oczywista – jest antykoncepcja. Umawiając się na sex randkę raczej nie planujemy dzieci, więc powinniśmy się zabezpieczać. Bardzo dużo kobiet zachodzi w ciążę poprzez seks planowany bądź nie, z osobą nieznajomą. Musimy o tym pamiętać, możemy uniknąć w ten sposób niechcianej ciąży.

Bezpieczeństwo w trakcie spotkania

Umówienie się w bezpiecznym miejscu to jedna sprawa. Musimy jednak wiedzieć jak zachowywać się w trakcie randki. W trakcie spotkania druga osoba może złożyć nam różnorakie propozycje. Może nas zaprosić do siebie, do knajpy, czy nawet w jakąś podróż. Każda podjęta decyzja musi zostać przez nas dobrze przemyślana! Po udanym stosunku bądź w trakcie niego, może ponieść nas wyobraźnia i możemy zgodzić się na coś, czego później będziemy żałować. Niektóre kobiety pod pretekstem pożyczki okradają facetów na randkach, bądź też proszą żeby im coś kupili – nie można się na to zgadzać. Pamiętajmy też, by nie podawać danych i informacji o sobie czy też innych. Wszystko może zostać wykorzystane przeciwko nam. Jeśli już zgodzimy się na wyjście do klubu czy knajpy – zwróćmy uwagę na to, co pijemy. Wystarczy zaledwie że wyjdziemy do ubikacji, a gdy wrócimy w naszym drinku znajdziemy pigułkę gwałtu bądź środek usypiający. Prawdę mówiąc, na sex randkach rzadko kiedy zdarza się przy padła propozycja wyjścia do jakiegoś klubu, ale zdarzają się również i takie przypadki. Warto być ostrożnym, gdyż nawet w naszym własnym mieszkaniu druga osoba może nam coś wrzucić/dosypać do napoju. Zdarza się to jednak naprawdę rzadko. Warto pamiętać o tym, że osoba z którą jesteśmy na randce umówiła się z nami dla seksu. Nie bądźmy naiwni, nie wierzmy we wszystko to, co usłyszymy. Jeśli druga osoba nas prosi o pożyczenie pieniędzy i obiecuje że odda przy następnym spotkaniu – możemy być pewni że tego następnego spotkania nie będzie. Nie powinniśmy się również zgadzać na wspólne branie narkotyków. Wiele osób o tym zapomina, choć wydawałoby się że jest to oczywiste.

Co może się stać na sex randce?

Wałkując temat bezpieczeństwa na sex spotkaniach, musimy zastanowić się do czego złego na takim spotkaniu mogłoby dojść, co się najczęściej zdarza, czego oszuści od nas chcą? Trzeba przyznać, że najczęstsze nieudane spotkania kończą się kradzieżami. Nie są to uprowadzenia, porwania, gwałty, morderstwa – choć tak właśnie wiele osób sobie to wyobraża. Sex randki rzadko tak wyglądają. Pomimo tego, że nie znamy drugiej osoby, nie wiemy co chce zrobić – pamiętajmy że ona też jest człowiekiem. Najważniejsze jest pilnować swojego portfela. Ludziom na sex portalach zależy na seksie, a w najgorszym wypadku – na naszych pieniądzach. W ciągu ostatnich lat bardzo rzadko zdarzały się scenariusze bardziej drastyczne, gdyż zazwyczaj w takim miejscu ludzie nie mają potrzeby krzywdzić innych, no bo po co? Trzeba jednak przyznać, że o wiele ciężej mają się w tej kwestii kobiety, niż faceci. Oczywiście, bardziej prawdopodobne jest że to właśnie mężczyzna skrzywdzi kobietę niż kobieta mężczyznę. Wiele osób zastanawia się, czy na sex spotkaniu może dojść do gwałtu i jeśli tak, to właściwie jak? Przecież obie osoby idą na tą randkę właśnie w tym celu! Otóż to – spotykając się z drugą osobą najpierw rozmawiamy, pijemy bądź też coś jemy, poznajemy się bliżej. Może zaistnieć sytuacja, w której jedna ze stron będzie chciała zrezygnować ze stosunku, mimo że się właśnie na niego umówili. Jesteśmy tylko ludźmi – może nam się odechcieć, po zobaczeniu i poznaniu drugiej osoby w realu, możemy najzwyczajniej w świecie się rozmyślić. Często błędnie ludzie (w szczególności mężczyźni) namawiają albo nawet gwałcą drugą osobę, twierdząc że to im się należy, gdyż taki był po prostu cel randki. Nie możemy jednak kierować się tym co dana osoba powiedziała wczoraj, trzy dni, tydzień czy nawet miesiąc temu. Jeśli aktualnie nie ma na to ochoty – chcąc nie chcąc musimy to zaakceptować i uszanować. Gwałt jest karalny nawet w takim przypadku. 

Leave A Reply