SEX RANDKI

Darmowa rejestracja

Zarejestruj się za darmo i umawiaj się na sex randki!

Czy na sex randce możemy się zakochać?

Zakochać możemy się tak naprawdę wszędzie – w restauracji, w kościele, w parku, w szkole, a nawet na sex randce. Nie mamy żadnego wpływu na to, czy dana osoba nam się spodoba czy nie. Na sex randce możemy bardzo dobrze poznać drugą osobę – jej ciało, preferencje w łóżku, fantazje czy fetysze. Te kwestie są bardzo ważne w związku, a umawiając się na zwykłe randki nie spytamy przecież drugiej osoby o tego typu sprawy. Sex spotkania pozwalają nam na poznanie drugiej osoby z tej bardziej prywatnej strony, zatem łatwiej jest nam określić, czy dana osoba nam się podoba czy nie. Nie da się stwierdzić, czy będzie nam dobrze w łóżku z kimś, z kim jeszcze w łóżku nie byliśmy. Często bywa tak, że dobrze się dogadujemy, świetnie spędza nam się razem czas, a jak przychodzi co do czego – jesteśmy zawiedzeni, a w łóżku jest nudno. Sex randka pozwala nam na określenie tego, czy dana osoba spełnia nasze oczekiwania, czy jest nam z nią dobrze i przyjemnie. Sprawia to, że łatwiej jest nam się zakochać. W pewien sposób działa to również na umysł człowieka, ponieważ docierają do nas konkretne informacje tj. „Z tą osobą jest nam dobrze, spełnia nasze oczekiwania, byłbym z nią szczęśliwy/a”. Jeśli dobrze się dogadujemy, osoba ta jest dla nas atrakcyjna, a sex był dla nas wspaniały – bardzo łatwo jest się zakochać. Wiele osób błędnie myśli, że na takim spotkaniu o wiele ciężej jest się zakochać niż na normalnym spotkaniu. Nie jest to prawda, wręcz jest na odwrót. A to dlatego, że dobrze poznajemy drugą osobę – tak, jak zostało wspomniane wyżej. Zakochać jest się łatwo, ale co z tego? Żeby coś z tego było, druga osoba musi również tego chcieć. Wbrew pozorom bardzo często sex randka przeradza się w prawdziwą miłość. Partnera możemy znaleźć nie tylko na portalu randkowym, ale na erotycznym również. Jest tam bardzo wiele osób, z którymi możemy porozmawiać a następnie się spotkać. Jeśli dobrze dogadujemy się z osobą poznaną przez portal erotyczny – powinniśmy zastanowić się nad czymś poważniejszym. Nie warto kierować się przekonaniem, że jak ktoś korzysta z portalu erotycznego to w przyszłości, w związku będzie nas zdradzać. To nie jest prawda! Jeśli uczucie jest prawdziwe i jesteśmy ze sobą szczęśliwi, nie dojdzie do takiej sytuacji. Nie bez powodu jest tak wiele kochających się par, które poznały się właśnie poprzez erotyczny portal.

Czy sex randka może przerodzić się w prawdziwą miłość?

Jak już zostało wspomniane wyżej – zakochać się możemy wszędzie. Miejsce ani okoliczności nie mają żadnego znaczenia. Jednak co z tego, że dana osoba nam się spodoba? Sami przecież nie damy rady zbudować prawdziwej, szczerej relacji. Niewykluczone, że my również spodobaliśmy się drugiej osobie, zatem powinniśmy z nią o tym szczerze porozmawiać. Nie ma tak naprawdę lepszego rozwiązania, niż rozmowa. Być może spodobaliśmy się drugiej osobie, ale wstydzi nam się o tym powiedzieć, tak samo jak my? Nie ma czego się wstydzić! Jeśli obie strony darzą się uczuciem i chcą zbudować prawdziwą, fajną relację – nic przecież nie stoi na przeszkodzie. Niestety często ludzie myślą, że sex randka nie może przerodzić się w prawdziwą miłość i dlatego też rezygnują z jakichkolwiek starań czy nawet rozmów. Sex randka naprawdę może przerodzić się w prawdziwą i szczerą miłość. Często tak się dzieje i istnieje naprawdę wiele par, które poznały się na erotycznym portalu. Nasze chęci grają tu bardzo ważną rolę. To wszystko zależy przecież od nas samych. Jeśli postanowimy się związać, musimy o ten związek dbać i się starać – nie ma innej reguły ani innego wyjścia. Nie warto upierać się w przekonaniu, że sex randka nie może przerodzić się w miłość. Każdy z nas jest inny, jednak to, że komuś się nie udało jeszcze nie oznacza, że nam również się nie uda.

Darmowa rejestracja

Zarejestruj się za darmo i umawiaj się na sex randki!

Jak uniknąć niepotrzebnych nieporozumień?

Kiedy na sex randce jedna z osób się zakochuje, często dochodzi do nieporozumień. Nie wiemy czego powinniśmy oczekiwać od drugiej osoby, nie wiemy także czego ona od nas oczekuje. Czy chce tylko seksu, czy czegoś więcej, daje nam niejasne znaki a my nie wiemy co mamy o tym wszystkim myśleć. W teorii erotyczne portale są po to, aby umawiać się na sex. To portale randkowe mają łączyć ze sobą osoby oraz budować prawdziwe związki. Jednak co jeśli zakochaliśmy się w osobie poznanej na sex portalu, ale chcemy uniknąć konfliktów, nieporozumień, niedomówień? Nie powinniśmy oczekiwać od drugiej osoby że się z nami zwiąże. Nasze nastawienie ma bardzo duże znaczenie i powinniśmy się nastawić na dwa różne scenariusze, pozytywny i negatywny. Wiele osób które poznały wartościowe osoby na portalu erotycznym nie mówi szczerze o swoich uczuciach, a wręcz je ukrywa. Nie można tego robić. Jeśli spodobał Ci się ktoś, kogo poznałeś przez portal – po prostu z nim o tym porozmawiaj. Nie ma innej, lepszej opcji. Jeżeli będziemy robić sobie nadzieje, możemy się naprawdę zawieść. Jeżeli jednak będziemy przekonani, że nic z tego nie wyjdzie – możemy zmarnować swoją szansę na szczęśliwy związek, a przecież nie chcemy tego zrobić. Rozmawiając z drugą osobą musimy postarać się ją zrozumieć, a jeśli nie będzie chciała się już z nami spotykać – uszanować to. Jeżeli jesteśmy w odwrotnej sytuacji i osoba z którą się spotkaliśmy powiedziała wprost, że się zakochała – powinniśmy się dobrze zastanowić nad odpowiedzią. Nie warto robić komuś nadziei, jednak jeśli myślimy, że coś mogłoby z tego wyjść – powiedzmy to wprost, dajmy sobie szansę. Warto się spotkać kilka razy i dopiero wtedy ocenić, czy mogłoby coś z tego być czy raczej nie. Nie odrzucajmy drugiej osoby z góry, jeśli jej dobrze nie znamy. Nie chcielibyśmy przecież być sami odrzuceni. Jeżeli jednak jesteśmy pewni, że nie chcemy się związać z daną osobą, powiedzmy to delikatnie. Każdy ma przecież uczucia i nie chce zostać zranionym. Szczera rozmowa pomoże nam uniknąć problemów oraz nieporozumień. Powinniśmy być jednak wyrozumiali oraz traktować drugą osobę z szacunkiem, nawet jeżeli jej nie polubiliśmy.

Darmowa rejestracja

Zarejestruj się za darmo i umawiaj się na sex randki!