Czy można zawrzeć znajomość z osobą poznaną na seks spotkaniu?  

Większość osób myśli, że umawiając się na seks spotkanie będzie ono ograniczać się tylko do jednego. Nie jest to jednak do końca prawda. Przebieg ​ sex spotkania​ oraz to, co będzie po nim – zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Poznać kogoś zarówno jak i polubić, a nawet pokochać możemy przecież wszędzie, nawet na tego typu spotkaniu. Jeśli polubimy osobę z którą umówiliśmy się na seks, możemy zaproponować jej kolejne spotkanie, jednak tym razem w celu poznania się czy też spędzenia w jakiś ciekawy sposób czasu, niekoniecznie idąc do łóżka. Gdy ta osoba wyrazi chęć i zgodzi się, możemy bowiem myśleć o jakiejś znajomości. Nikt nigdy przecież nie powiedział że związki czy też przyjaźnie które wynikają z ​ sex spotkania ​ są jakieś inne czy gorsze. Może to być zadziwiające, ale wiele aktualnie szczęśliwych i zakochanych w sobie par, poznało się właśnie przez portal erotyczny a już na swoim pierwszym spotkaniu poszli ze sobą do łóżka! Nie warto rezygnować ze znajomości tylko ze względu na to, że osobę która nas zainteresowała poznaliśmy właśnie na portalu erotycznym. Nie powinien to być powód do wstydu. Warto dać szansę każdej osobie, nawet tej, którą poznaliśmy przez sex portal.  

Jak grzecznie zrezygnować z seks spotkania w jego trakcie?

  Gdy piszemy i umawiamy się z kimś na sex portalu mamy nadzieję że będzie super i spędzimy razem świetnie czas. Nie zawsze jednak tak jest. Czasem zdarza się, że gdy przychodzi moment spotkania, po prostu nam się odechciewa, zawodzimy się, chcemy czym prędzej wyjść ze spotkania i zrezygnować z seksu. Jednak pytanie brzmi: Jak to zrobić? Skoro już umówiliśmy się z tą osobą, nie możemy jej przecież tak po prostu olać i sobie pójść. Nie warto również kłamać i wymyślać wymówek, no bo przecież druga osoba niczym sobie nie zasłużyła na to, byśmy byli wobec niej nieszczerzy. Najważniejsza jest rozmowa! Musimy wyjaśnić w sposób delikatny, że niestety wychodzimy. Nie ma potrzeby tłumaczyć się, że coś nam wypadło i tak dalej. Nie powinniśmy też wzbudzać poczucia winy w drugiej osobie, nie ma powodu by czuła się winna. To, co jeszcze może nam pomóc to przeprosiny. My przecież wychodzimy z umówionego spotkania, nie bójmy się powiedzieć “przepraszam”. Jeśli zastosujemy się do wyżej wymienionych wskazówek, druga osoba nie powinna chować urazy ani się gniewać. Porozmawiajmy z nią tak, by nas zrozumiała. Jesteśmy przecież tylko ludźmi. Nie powinniśmy również na siłę iść do łóżka! Musimy być asertywni. Jeśli czegoś nie chcemy, to po prostu tego nie róbmy. Niestety wiele osób wbrew swojej woli idzie do łóżka z osobą umówioną, mimo że tego nie chcą. Zmuszanie się do seksu jest nieodpowiednie. Druga osoba powinna nas zrozumieć, jeśli przeprowadzimy z nią odpowiednio rozmowę. Postawmy przede wszystkim na szczerość i delikatność, a wszystko będzie dobrze.  

Co w przypadku gdy osoba na seks spotkaniu chce czegoś więcej?

  W takiej sytuacji, musimy sobie przede wszystkim odpowiedzieć na jedno bardzo ważne pytanie, a mianowicie: czy my będziemy potrafili odwzajemnić uczucie drugiej osoby tak, aby jej nie skrzywdzić? Kiedy osoba z którą umówiliśmy się na sex spotkanie poczuje do nas coś, i będzie jej zależało na czymś więcej niż tylko przygodzie na jedną noc, nie powinniśmy tego wykorzystywać, jeżeli nie czujemy tego samego. Nie warto jej okłamywać oraz udawać, że również coś do niej czujemy tylko po to, aby móc wykorzystywać ją w celu zaspokajania swoich potrzeb seksualnych każdej nocy. Najlepsza w tej sytuacje będzie szczerość, lecz przekazana w taki sposób, który nie będzie dla żadnej ze stron krzywdzący, ale jednocześnie nie pozostawi drugiej osobie żadnych złudzeń czy niedopowiedzeń, które będą mogły poskutkować następnym wzbudzeniem nadziei na stałą relację, która będzie oparta na czymś więcej niż seksie. Wyobraźmy sobie, że to my jesteśmy na miejscu tej osoby i zakochaliśmy się w kimś, kogo dopiero poznaliśmy i wydaje nam się, że ten ktoś odwzajemnia nasze uczucie. A wtedy, gdy po jakimś czasie nasz ​ sex flirt​ przerodzi się w prawdziwy związek, dowiemy się, że druga osoba była z nami tylko ze względu na stały seks, o który nie musiała się starać. Nie można nikogo w ten sposób potraktować, ponieważ wrażliwą osobę można tak wpędzić w bardzo ciężki stan, doprowadzając ją tym samym nawet do myśli samobójczych ze względu na poczucie upokorzenia i utraty wiary w siebie. 

 Co gdy podczas sex spotkania zajdę w ciążę?  Zajście w ciążę podczas ​ sex spotkania ​ dla kobiety to straszny scenariusz, prawdopodobnie o wiele gorszy niż dla mężczyzny. Nie możemy jednak wpadać w panikę! Odrzućmy wszystkie złe myśli dotyczące aborcji itp. Pierwsze co musimy zrobić, to porozmawiać z mężczyzną który będzie ojcem tego dziecka. Nie możemy tego przed nim ukrywać! To najgorsze co kobieta może zrobić. Spokojna i szczera rozmowa będzie kluczem do sukcesu. Rozsądny i odpowiedzialny mężczyzna z pewnością będzie szukał jakiegoś rozwiązania z tej sytuacji, nie będzie próbował od niej uciec. Nie możemy również na siłę pakować się w związek z ledwo poznaną osobą! Trzeba pomyśleć o alimentach, o widywaniu się z dzieckiem itp. Maluszek nie może niestety wychowywać się nie widując w ogóle ojca, każdy go potrzebuje, w szczególności młode dziecko. Jeśli mężczyzna nie będzie chciał mieć nic wspólnego z dzieckiem, sprawę można załatwić przez sąd – jednak kto by tego chciał? Postarajmy się w zgodzie i na spokojnie wszystko omówić i dogadać tak, żeby nie było nic niepewnego. Powinno się wszystko ułożyć! W razie jakichkolwiek problemów zawsze możemy porozmawiać z kimś dla nas bliskim, poradzić się, wyżalić. Jeśli nadejdzie taka potrzeba, drzwi psychologa również będą stały dla nas otworem. Nie możemy w takiej sytuacji się załamywać i poddawać. Kobieta powinna zadbać o siebie, zarówno jak i o swoje dziecko.  

Co gdy podczas sex spotkania partnerka zajdzie w ciążę?

  Taka sytuacja może być największym koszmarem osoby umawiającej się na sex spotkania, ale nie warto od razu panikować. Na samym początku warto się upewnić, że partnerka z którą uprawialiśmy seks mówi prawdę, ponieważ często zdarza się, że taka osoba próbuje nas oszukać i na przykład wyciągnąć pieniądze na “aborcję”, a my, jako przerażeni faceci, robimy wszystko o co taka osoba prosi, byle pozbyć się problemu i zapewnić sobie bezpieczeństwo, jak i również przyszłość pozbawioną alimentów, bo przecież nie chcemy wiązać się z nowopoznaną kobietą. Nawet jeśli to nie stanowi problemu, być może jesteśmy po prostu w życiowej sytuacji, która nie pozwala nam jeszcze na zajmowanie się dzieckiem, ponieważ chcemy skupić się na ważnych życiowych projektach, karierze itd. Wszystkie te czynniki mają wpływ na strach, który nas w tej sytuacji paraliżuje i pozbawia zdolności racjonalnego myślenia i podejmowania decyzji. Także zanim sięgniemy bezmyślnie do portfela po naprawdę grube pieniądze, upewnijmy się, że nie mamy do czynienia z oszustką. Gdy już nie będziemy mieli żadnych, najmniejszych wątpliwości co do tego, czy kobieta z którą uprawialiśmy seks nie okłamuje nas, musimy zastanowić się nad rozwiązaniem, zanim podejmiemy drastyczne kroki takie jak aborcja. Zastanówmy się nad swoim życiem, przeanalizujmy je i zapytajmy samych siebie czy jesteśmy na to dziecko gotowi, ale przede wszystkim, czy z tą kobietą chcemy się związać, w taki, czy inny sposób. Możemy również wychowywać nasze dziecko na takiej zasadzie, że część czasu będzie spędzać u nas, a część u matki, aby nie odcinać się całkiem od niego – jest to bardzo bolesne przeżycie dla dziecka, ponieważ każde potrzebuje ojca, a naszym obowiązkiem jest zapewnienie mu jak najlepszej przyszłości i przede wszystkim wychowanie go na dobrego człowieka. Jeśli syn nie doświadczy ojcowskiej miłości, sam może być okropnym ojcem i mężem dla swojej przyszłej wybranki. Jeśli córka zostanie wychowana bez ojca, w przyszłości może szukać facetów, które będą spełniać rolę, którą to my powinniśmy pełnić. Każda podjęta przez nas decyzja powinna być dokładnie przemyślana, najważniejsze, aby nie wpadać w panikę.

Leave A Reply