Jak NIE zaczynać na portalu erotycznym?

Wiele jest takich osób, które chciałyby zacząć korzystać z portalu erotycznego i rozpocząć swój pierwszy sex czat. Duże grono jednak z tego rezygnuje, nie do końca wiedząc, jak się za to zabrać, co napisać i tak dalej. Musimy pamiętać o tym, że osoba po drugiej stronie również jest człowiekiem. Nie mamy się czego wstydzić! Nawet jeśli komuś nie przypadniemy do gustu, nic się przecież nie stanie. Nie powinniśmy w takiej sytuacji całkowicie rezygnować z portalu erotycznego. Jest na nim wiele innych, z pewnością wart uwagi osób. Jednak czy są jakieś teksty, które zniechęcają? Czy jest coś, czego nie powinniśmy pisać? Bardzo ważne jest to, aby być sobą. Nie warto owijać w bawełnę, bądź wymyślać czy koloryzować fakty na swój temat tylko po to, aby się komuś przypodobać. Wiele mężczyzn, oglądając sex anonse kobiet chce tak zachęcić do siebie panie, że zaczynają po prostu wymyślać niestworzone fakty, jacy to oni nie są bogaci, przystojni, świetnie zbudowani. Na dłuższą metę to niestety nie działa! Nie warto kłamać. Każdy człowiek jest inny i to, że jednej osobie się nie spodobamy nie oznacza jeszcze, że musimy kłamać aby spodobać się komuś innemu. Nie możemy również być nachalni ani czegoś komuś narzucać – wydaje się to być oczywiste, aczkolwiek wiele osób myśli, że na tego typu portalu może sobie na coś takiego pozwolić. Nie jest to do końca prawda. Każdy lubi coś innego i nie możemy się w tej kwestii z nikim sprzeczać. Jeśli ktoś nam czegoś odmawia, jest to dla nas prosty komunikat – nie chce tego i tyle. Nie możemy również okazywać zbyt wielkiej pewności siebie. Oczywiście, jest to duża zaleta ale trzeba znać umiar. Nie wypada pisać do kogoś, pokazując nadmiernie tą cechę. Często to niestety odstrasza, nikt nie chciałby się spotkać z narcyzem czy egoistką, gdyż niestety – wysoka samoocena oraz pewność siebie, te dwie cechy często przeradzają się w egoizm. Nie możemy myśleć tylko o sobie, w ten sposób również zniechęcimy do siebie wiele osób. Sami przecież nie chcielibyśmy być traktowani w ten sposób, prawda? Kobiety niestety również popełniają często błąd, żaląc się mężczyznom poprzez sex czat, pisząc że są biedne, że nie ma się kto nimi zaopiekować, że je chłopak rzucił i tak dalej. Niektórych to zniechęca, innych nie. Tak czy siak, erotyczny portal nie jest odpowiednim miejscem żeby rozmawiać na takie tematy, zwłaszcza z nieznajomą osobą. Kobiety są bardziej wrażliwe i częściej się żalą, to fakt. Nie powinny tego jednak robić, a przynajmniej nie w takim miejscu jak portal erotyczny. Dla wielu mężczyzn kobieta która opowiada ze smutkiem nieznajomemu o swoim życiu prywatnym, po prostu traci na wartości. 

Jak sprawić dobre pierwsze wrażenie na sex czacie?

Rozpoczynając z kimś rozmowę na portalu erotycznym, chcemy wypaść jak najlepiej, aby druga osoba się nami zainteresowała. Jest to oczywiste. Co prawda każdy ma inny gust i każdego może interesować inny typ człowieka, są jednak cechy które przyciągają każdego. Sex czat z nami zawsze będzie przyjemny, jeśli będziemy życzliwi i kulturalni. Co prawda, to, czy człowiek jest kulturalny czy nie – można ocenić dopiero po zachowaniu. Możemy jednak pokazać garstkę tej cechy poprzez rozmowę. Jeśli będziemy weseli, będziemy żartować i śmiać się nawet z naszych pomyłek – druga osoba z pewnością stwierdzi, że jesteśmy wartościowi. Nie ma nic bardziej działającego pozytywnie na drugą osobę niż wieczny uśmiech oraz umiejętność śmiania się ze wszystkiego, nawet z siebie. To, co jest również bardzo ważne, to zainteresowanie drugą osobą. Musimy pokazać, że potrafimy się kimś zająć, zaopiekować, sprawić by ta osoba była po prostu zadowolona. Oczywiste jest, że każdy w jakimś stopniu myśli o sobie, ale musimy również pamiętać o tym, że nie jesteśmy przecież sami. Kolejną cechą którą cenią sobie wszyscy, jest szczerość. Musimy mówić oraz pisać tylko i wyłącznie prawdę! Kłamstwo może wyjść na jaw nawet przez sex czat, a wtedy nic nie wyjdzie z erotycznego spotkania. To, że dopiero kogoś poznaliśmy i rozmawiamy tylko przez internet, nie znaczy że możemy tą osobę okłamywać. Tak jak zostało wspomniane wyżej, nie warto kłamać. Jeśli jesteś mężczyzną, zarejestrowałeś na portalu erotycznym i przeglądasz sex anonse kobiet, z pewnością chciałbyś się z jedną, atrakcyjną panią umówić. To, o czym mężczyźni muszą pamiętać jeśli chcą dobrze wypaść i w ogóle się z kimś umówić, to szacunek do kobiety! Jest on bardzo ważny. Wiele facetów traktuje kobiety na portalach erotycznych jak aktorki porno, czyli tak, jakby miały się dla nich całkowicie oddać, zrobić co tylko zechcą. Pamiętaj, że nie każda kobieta lubi gdy mężczyzna znacząco nad nią dominuje. Nie każda kobieta lubi ostry czy agresywny seks! Weź to pod uwagę zanim cokolwiek, do kogokolwiek napiszesz. Może najpierw spytaj się, co lubi w łóżku, a czego nie lubi? Wtedy będziesz miał jasny obraz na co możesz sobie pozwolić. Aby zachęcić drugą osobę na sex spotkanie bądź kontynuowanie rozmowy, powinniśmy pokazać jej że faktycznie mamy ochotę na ten seks, no bo jednak od tego jest portal erotyczny, prawda? Możemy również popisać o tym, co będziemy robić na spotkaniu. Niektórzy nawet przed swoim spotkaniem piszą wspólnie opowiadania erotyczne! Jest to świetny sposób, jeśli chcesz aby druga osoba chciała jak najszybciej się z Tobą spotkać i tylko odliczała czas, do tego dnia. Jeśli nie we dwójkę, możesz sam napisać takie opowiadanie. Może ono być nawet krótkie. Gdy wcześniej dowiesz się co dana osoba lubi, będziesz wiedział jak ją zachęcić i rozpalić!

Jak poznać kogoś poprzez sex czat?

Pierwszym krokiem który musimy wykonać w celu poznania interesującej osoby poprzez sex anonse kobiet, jest założenie konta na odpowiednim do tego portalu. Trzeba jednak pamiętać, że samo stworzenie profilu nie jest gwarancją sukcesu i warto wziąć sprawy w swoje ręce, zaczynając rozmowy z kobietami poprzez sex czat. Flirtować możemy tak na prawdę wszędzie, jednak gdy nie jesteśmy zbyt pewni siebie i nie mieliśmy za często do czynienia z atrakcyjnymi kobietami, warto na sam początek skorzystać z możliwości jakie daje nam internetowy sex czat, gdzie mamy czas na odpowiedź i namysł, nie zaskoczy nas niezręczna cisza i nauczymy się wychodzić z sytuacji, w których nie wiemy co powiedzieć i jak dalej poprowadzić rozmowę. Z czasem dojdziemy do ogromnej wprawy i sex czat stanie się dla nas normą i czystą przyjemnością, a wtedy nadejdzie moment w którym będziemy mogli wyruszyć na dalsze łowy poza murami naszego domu lub mieszkania.

Aby poznać ciekawą osobę poprzez sex czat, musimy przede wszystkim zadawać pytania, ale nie zapominając przy tym, aby samemu na nie odpowiadać. Druga osoba przecież też musi nas poznać! Trzeba dowiedzieć się o drugiej osobie jak najwięcej jeszcze zanim umówimy się na sex spotkanie, ponieważ każdy z nas posiada listę cech, które w drugim człowieku nas odrzucają. Lepiej wychwycić takie aspekty od razu, niż po jakimś czasie żałować tego, że zmarnowaliśmy czas i pieniądze na organizowanie spotkań z kimś, kto tak naprawdę wcale nas nie interesuje i nie jest w naszym typie. Musimy być otwarci na pewne podstawowe pytania, ale jeżeli są rzeczy które nas krępują, musimy postawić sprawę jasno na samym początku, aby nie doprowadzać do niezręcznych i niejednoznacznych sytuacji, przez które druga osoba może poczuć się w jakiś sposób urażona. A urażenie kogoś na początku znajomości nie jest przecież najlepszym pierwszym wrażeniem, prawda? Sex czat daje nam również możliwość poproszenia drugiej osoby o erotyczne zdjęcia, a my sami nie musimy pozostać dłużni i również pokazać co nieco osobie siedzącej po drugiej stronie ekranu. Wtedy od razu będziecie wiedzieć czy się sobie podobacie pod względem fizycznym, co oznacza, że na samym spotkaniu nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek dla żadnej ze stron, a Wy będziecie mogli skupić się na dalszym flirtowaniu, powoli idąc w kierunku tego, po co przecież się umówiliście, czyli porządnego, namiętnego seksu.

Leave A Reply