Co należy zrobić przed sex randką?

  Umawiając się na sex randkę zazwyczaj mamy tylko jeden cel. Z pewnością będzie nas mniej interesować charakter drugiej osoby, niż jej atrakcyjność, tak samo dla osoby z którą się umawiamy będzie ważniejszy nasz wygląd niż wnętrze. Przed sex randką warto się wystroić. Nie każdy wystarczająco myśli o sobie, czy też o siebie dba. ​Sex randka​ to idealna pora na to, by o sobie pomyśleć. Skorzystamy na tym nie tylko my sami, ale przecież druga osoba również. Chcemy nie tylko sprawić pierwsze wrażenie, czy też zostać uznani za atrakcyjni. Spotkanie będzie ciekawsze gdy zaprezentujemy się naszej “lepszej” strony, a co za tym idzie – sex będzie naprawdę udany. Kobiety lubią się stroić, malować, szykować – to nie podlega żadnym wątpliwościom. Trochę inaczej jest z mężczyznami, gdyż oni często o tym zapominają, ograniczając się do użycia perfumu. Aby zadowolić kobietę z którą się umawiasz, możesz ją zapytać chociażby o to, czy woli żebyś się ogolił czy raczej nie – na pewno doceni twoje starania. Nawet jeśli nie wiesz co powinieneś ubrać – wystarczy że zapytasz drugą osobę o to, czy woli np koszulę, czy bluza jej nie będzie wcale przeszkadzać. Powinno to wiele ułatwić. ​Randka w ciemno ​ z pewnością​ ​ będzie udana jeśli obie strony się o to postarają.  

Nastawienie – czy ma znaczenie?

  Wbrew pozorom, to jak się nastawisz na sex randkę ma naprawdę duże znaczenie. Zazwyczaj jest tak, że myślenie negatywne przynosi nam same negatywne rzeczy. Nie tyczy się to tylko i wyłącznie seksu czy randek, ale wszystkiego co robimy w naszym życiu. Bycie optymistą daje same korzyści. ​Randka w ciemno ​ nie jest czymś, co możemy sobie dokładnie zaplanować, no bo jednak nie znamy drugiej osoby, nie wiemy co zrobi, czego będzie chciała. Możemy jednak pozytywnie się nastawić i myśleć optymistycznie. Gdy będziemy się upierać, że ​sex randka​ będzie nudna i nieudana – prawdopodobnie tak będzie. Nie na wszystko mamy wpływ, a w szczególności nie na inne osoby. Umawiając się na randkę w ciemno, musimy wiedzieć, że może ona nie przebiec po twojej myśli. Jeśli jednak będziesz nastawiony pozytywnie, a z wszystkich dziwnych czy też niezręcznych sytuacji będziesz żartować – gwarantuję, że będzie dobrze. Jeśli seks nie będzie udany, to przynajmniej się pośmiejesz i będziesz miał co wspominać. Musimy pamiętać, że myślenie pozytywne nie oznacza, że powinniśmy się nastawić na idealne spotkanie i wymarzony seks – to się raczej nie zdarza. Jeśli atmosfera będzie luźna, oboje będziecie się czuć swobodnie – będzie fajnie! Niektóre osoby idąc na seks randkę są spięte, zestresowane. Sprawia to, że są również mniej atrakcyjne w oczach innych. Pewne sytuacje powodują zakłopotanie, zawstydzenie, a jest to w zupełności niepotrzebne, i chociaż jest to naturalna reakcja, powinniśmy starać się tego unikać. Działa to jednak w dwie strony – jeśli druga osoba się zawstydziła czy też zakłopotała, powinniśmy jej tą sytuację ułatwić, rozśmieszyć ją, obrócić to w żart – poczuje się wtedy luźniej i doceni nasz gest oraz nastawienie. Pamiętajmy również o tym, że osoba z którą się umawiamy również jest człowiekiem, a nie sex robotem! Niektórzy o tym zapominają. Nie możemy oczekiwać od drugiej osoby zbyt wiele. Aby nie doszło do rozczarowań, powinniśmy przed spotkaniem omówić wszystkie szczegóły. Niestety nawet na sex randkach zdarzają się gwałty i nieprzyjemne sytuacje. Niektórym wydaje się, że jeśli umówili się z kimś na sex, to ten stosunek się należy. Wcale tak nie jest. Jeśli zachęcaliśmy osobę do czegoś, czego nie chciała – nie powinniśmy się dziwić jeśli zrezygnuje z tego spotkania.  

Rozmowa z drugą osobą 

Chcąc odpowiednio się przygotować na spotkanie, powinniśmy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę na ten temat z osobą, z którą się umówiliśmy. Niektóre osoby nawet ustalają stroje, jakie ubiorą na sex randkę. Każdy może to zrobić. Możecie umówić się w restauracji, w hotelu, w mieszkaniu, nawet na basenie! To ma być wasz dzień i spędźcie go jak chcecie, jednakże musicie przed spotkaniem ustalić wszystkie szczegóły. Jeśli sam nie wiesz, co ubrać, co ze sobą wziąć – po prostu o to zapytaj. Druga osoba z pewnością Ci pomoże, doradzi. To oczywiste, że nie znamy osoby z którą umawiamy się przez internet, więc rozmowa w takiej sytuacji jest naprawdę ważna. Jeśli chcesz by przykładowo mężczyzna ubrał koszulę, czy kobieta sukienkę – możesz wprost powiedzieć. Warto również przed spotkaniem ustalić telefonicznie czy też przez portal co będziecie robić. Niektóre osoby idą na sex randkę tylko i wyłącznie po to, by iść z drugą osobą do łóżka. Inni jednak liczą na to, że zjedzą wspólnie kolację, porozmawiają, pośmieją się, a ich spotkanie nie ograniczy się jedynie do seksu. Każdy ma inne preferencje, cel randki. Warto to wszystko omówić przed spotkaniem, by nie doszło do rozczarowania czy nawet jakiejś sprzeczki. Tak jak wspomniano wyżej, niektórzy idąc na spotkanie liczą na jakąś kolację i rozmowę. Jeśli i Ty jesteś taką osobą, powinieneś wprost zapytać osobę z którą się umawiasz czy możesz liczyć na cokolwiek poza seksem, no bo musimy sobie przyznać szczerze – w takim spotkaniu przeważnie chodzi tylko i wyłącznie o to. Pisząc z kimś na portalu z nadzieją na spotkanie, powinniśmy opowiedzieć trochę o sobie. Powinniśmy się trochę poznać przed sex randką. Mężczyźni czasem chcąc zaskoczyć kobietę z którą się umawiają, wypytują ją o ulubione kwiaty czy też czekoladki, a potem je kupują. Jest to z pewnością miły i uroczy gest, który kobieta doceni, oraz który wpłynie pozytywnie na zarówno wizerunek mężczyzny, jak i dalszy przebieg tego spotkania. Zdarzają się również takie osoby, które na portalach erotycznych szukają partnera bądź liczą na to, że go spotkają. Tą kwestie również powinniśmy omówić. Jeśli wydaje nam się, że dana osoba mogłaby być dobrym materiałem na partnera, spodobała nam się czy po prostu dobrze się dogadujemy – powinniśmy o tym powiedzieć wprost, by nie liczyć na coś więcej, kiedy druga osoba po prostu tego nie będzie chciała. Istotna jest również rozmowa na temat naszych preferencji – tego, czego oczekujemy w łóżku i co chcemy robić. Umawianie się z osobą która nas nie zadowoli najzwyczajniej w świecie nie ma sensu. Powinniśmy również zapytać drugą osobę o to, czego ona od nas oczekuje. Jeśli wiemy, że czegoś nie zrobimy, nie chcemy czy po prostu nas coś brzydzi – warto o tym poinformować. Prawda jest taka, że dzięki rozmowie możemy uniknąć wiele konfliktów, kłótni, rozczarowań oraz nieudanych spotkań. 

Czy powinniśmy zabrać ze sobą prezerwatywy? 

Wbrew pozorom, wiele osób nie zabiera ze sobą prezerwatyw na sex spotkanie, często robiąc źle, gdyż dochodzi do niechcianych ciąży. ​Flirt ​ jest czymś naturalnym, seks również, jednak nie chcemy się w żaden sposób zobowiązywać. Powinniśmy zabierać ze sobą prezerwatywy, nawet gdy druga osoba nalega by tego nie robić. Oczywiście, każdy ma swój rozum, każdy zrobi to, co sam uważa za słuszne i odpowiednie. Jak się okazuje, bardzo duża ilość sex randek kończyła się ciążą przez brak zabezpieczenia, czego ostatecznie obie strony żałowały. Jeśli chcemy uniknąć takiej sytuacji, powinniśmy jednak się zabezpieczyć. Tutaj po raz kolejny wspomnimy o rozmowie z drugą osobą, gdyż z pewnością warto byłoby tą kwestię przedyskutować. Może się wydawać że rzadko kiedy wynikiem sex randki jest ciąża, jednak wcale tak nie jest. Ten problem zdarza się częściej niż nam się wydaje – dlatego też o nim wspominamy.  Omawiając ten temat z kobietą, może nam powiedzieć że bierze tabletki antykoncepcyjne ze względu na umawianie się na seks spotkania, częste stosunki i tak dalej. Czy powinniśmy w to wierzyć? Ciężko stwierdzić. Są kobiety które oszukują w ten sposób mężczyzn by doszło do tej ciąży, chcąc wymusić alimenty – pieniądze. Niektórzy mężczyźni się na to nabierają, inni nie. Zdarzały się nawet i takie sytuacje, w których nawet do tej ciąży nie dochodziło, jednak kobiety sobie ją wymyślały byleby tylko na tym zarobić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt mężczyzn, jednak są to tak naprawdę skrajne przypadki. Oczywiście są również kobiety które faktycznie stosują tabletki antykoncepcyjne, nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Zawsze jest jednak szansa że jesteśmy okłamywani. Są również inne metody antykoncepcji, jedne skuteczne, inne mniej. Możemy jedynie gdybać, martwić się czy też planować. Jest to kwestia indywidualna, tak jak zostało wspomniane wcześniej – każdy ma swój rozum oraz każdy zrobi to, co uważa za słuszne. Pamiętajmy jednak o tym, że nawet jeśli dojdzie do tej ciąży – nie będziemy w tym sami, przedyskutujmy to zatem z osobą z którą wybieramy się na seks spotkanie, gdyż może się nawet okazać, że bez prezerwatyw najzwyczajniej w świecie nawet nie będzie chciała iść do łóżka. Niektórzy nawet dają informacje na ten temat w swoich seks ogłoszeniach, że nie biorą pod uwagę spotkania z zabezpieczeniem, czy też bez niego. Jest to z pewnością cenna informacja, która może ułatwić całe spotkanie czy też rozmowę.

Leave A Reply