Gdy znajdujemy kogoś na portalu erotycznym, z początku zwracamy uwagę tylko na wygląd tej osoby. Jeśli jest atrakcyjna, chcemy się z nią umówić i spędzić razem czas. Niestety oprócz wyglądu drugiej osoby istotny jest również charakter, no bo musimy przyznać szczerze – jeśli nie będzie nam odpowiadać, spotkanie będzie nieudane, a tego przecież nie chcemy, prawda? Jeśli są informacje na temat drugiej osoby które chcemy znać jeszcze przed spotkaniem, powinniśmy po prostu o nie zapytać. Przykładowo, niektóre kobiety nie spotykają się z mężczyznami którzy palą i pytają o to jeszcze przed umówieniem się. Oczywiście, każdy ma swoje preferencje i rzeczy, których nie toleruje. Jest to w zupełności normalne i powinniśmy wprost pytać o sprawy, które nas w szczególności interesują. W ten sposób będziemy mogli uniknąć różnych nieprzyjemnych sytuacji. Sex randka zazwyczaj jest zaskakująca, gdyż nie znamy osoby z którą się umówiliśmy i nie do końca wiemy czego możemy się spodziewać. Oczywiście możemy tego uniknąć, lepiej poznając drugą osobę. Jeśli będziemy wiedzieć jaka jest, będzie nam o wiele łatwiej. Będziemy mogli również zaoszczędzić czas, jeśli podczas rozmowy okaże się, że dana osoba nie jest wcale dla nas interesująca. Wówczas będziemy mogli zrezygnować z spotkania. Wyjdzie to na dobre zarówno nam, jak i drugiej osobie. Większość osób uważa, że przed spotkaniem powinno się choć trochę poznać oraz omówić najważniejsze kwestie. Sex spotkanie ma być dla nas przyjemnością, więc powinniśmy umówić się z odpowiednią osobą, która nas zadowoli. Ale skąd mamy wiedzieć czy z daną osobą spędzimy ciekawie czas, skoro się nawet nie znamy i jedynie piszemy z nią na portalu erotycznym? O wiele łatwiej jest spotkać się z osobą którą choć trochę znamy! Niektóre osoby przed sex spotkaniem rozmawiają przez kamerkę z osobą z którą się umówiły. Mogą ją wtedy zobaczyć i porozmawiać. . Zdjęcia nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, dlatego rozmowa przez kamerkę jest dobry sposobem jeśli chcemy zobaczyć jak ktoś naprawdę wygląda. Oczywiście nie odda to stuprocentowego realnego obrazu, ale jest to zdecydowanie mu bliższe niż zdjęcia. Nie da się jednoznacznie stwierdzić czy powinniśmy się poznać z drugą osobę jeszcze przed spotkaniem czy też nie. Jest to indywidualna kwestia i każdy z pewnością zrobi co będzie chciał. Warto jednak zauważyć, że jeśli się trochę poznamy i omówimy istotne dla nas kwestie, będziemy mogli uniknąć niedomówień czy też sprzeczek, bądź jeśli będzie taka potrzeba, zrezygnować ze spotkania jeszcze zanim do niego dojdzie. 

Czy są jakieś kwestie, które powinny zostać omówione jeszcze zanim się umówimy? 

 Jest wiele takich osób, które umawiają się na sex randkę już po chwili pisania z drugą osobą. Nie jest to do końca odpowiednie. Niestety to że dana osoba jest atrakcyjna i młoda, niekoniecznie musi oznaczać że się dogadamy i będzie fajnie. Jest kilka takich kwestii, które powinniśmy poruszyć jeszcze przed umówieniem się na sex randkę, gdyż może się okazać, że wcale nie będziemy chcieli się spotkać gdy lepiej się poznamy. Nie musimy pisać z drugą osobą przez nie wiadomo jak długi czas, żeby podejrzewać, że spotkanie będzie udane. Oczywiście najważniejsze sprawy jakie należy omówić to szczegóły spotkania. Kiedy, gdzie i co będziecie robić – to podstawa. Warto również ustalić czy spotkanie ograniczy się tylko i wyłącznie do seksu, czy np wybierzecie się razem na kolacje i będziecie mieli czas na rozmowę czy też poznanie się. Dla niektórych osób jest to naprawdę ważne. Skoro macie iść razem do łóżka, dobrze zrobiłaby również rozmowa na temat waszych preferencji. Tego, co lubicie oraz tego, czego byście nigdy w życiu nie zrobili. Wtedy będziecie mogli ocenić, czy z daną osobą będzie wam przyjemnie, czy też nie. Nie ma czego się wstydzić – jest to naprawdę ważne i powinniśmy poruszać ten temat przed każdym sex spotkaniem. Wtedy będzie nam zdecydowanie łatwiej. Bardzo ważną rzeczą o której po prostu trzeba porozmawiać, jest antykoncepcja. Są osoby które chcą się zabezpieczać, ale są również i ci, którzy nie chcą. Jeśli nie bierzesz w ogóle pod uwagę seksu bez zabezpieczenia i wybierzesz się na spotkanie na którym okaże się, że druga osoba nie bierze pod uwagę seksu z zabezpieczeniem, będziesz miał spory problem. Powinniśmy to ustalać przed spotkaniem, unikniemy w ten sposób konfliktu. Są również osoby którym jest to obojętne, ale niektórzy wolą jednak dmuchać na zimne. Inne kwestie które powinniśmy omówić to są te, które zwyczajnie chcemy omówić. Jeśli chcielibyśmy się czegoś dowiedzieć, o coś spytać – nie wstydźmy się, nie ma czego! Sex spotkanie ma być dla nas przyjemne, zatem postarajmy się, żeby takie było. Jeśli druga osoba zadaje nam wiele pytań, nie odbierajmy tego jako natarczywość czy też bycie ciekawskim. Ona z pewnością chce uniknąć niepotrzebnych konfliktów oraz sprzeczek, tak samo jak i my.  

Po jakim czasie od czatowania powinniśmy się umówić?

 Nie powinniśmy się narzucać, ani starać, by do spotkania doszło jak najszybciej. Nie ma co się spieszyć! Przede wszystkim, rozmowę powinniśmy zacząć z tą osobą, która po prostu nam się podoba, jest ładna i atrakcyjna. Nie ma co się oszukiwać – na takim spotkaniu wygląd gra dużą rolę, jednak nie jest najważniejszy. Jak zostało wspomniane wcześniej, powinniśmy na początku poznać te informacje o drugiej osobie, które są dla nas naprawdę istotne. Wypada oczywiście omówić również szczegóły spotkania, takie jak miejsce, czas oraz to, co będziemy robić. Niektórzy wybierają się na sex randkę tylko i wyłącznie by pójść z kimś do łóżka, inni jednak, chcą drugą osobę również poznać, porozmawiać z nią, pośmiać się. Niestety nie da się jednoznacznie określić, po jakim czasie od czatowania przychodzi odpowiednia pora na spotkanie. Niektórzy robią to za wcześnie, czego później żałują, bo nagle okazuje się, że dana osoba jednak nas nie interesuje, a jej charakter nam po prostu nie odpowiada. Są również i takie osoby, które niepotrzebnie zwlekają ze spotkaniem i długo się na nie przygotowują. Powinniśmy omówić wszystkie istotne dla nas kwestie i zaproponować spotkanie wtedy, kiedy uznamy że jesteśmy oboje na to gotowi i wiemy wszystko, co powinniśmy wiedzieć. Oczywiście po przeprowadzeniu kilku rozmów nie będziemy mieć pewności że będziemy dobrze się bawić, ale będą na to o wiele większe szanse. Jeśli chcemy, żeby spotkanie było udane – po prostu postarajmy się żeby takie było! To nic trudnego. Powinniśmy również pamiętać o tym, by nie rezygnować ze spotkania kiedy stwierdzimy że “coś jest nie tak”. Być może będzie dobrze, musimy jedynie dać szansę drugiej osobie. Ona również jest człowiekiem i popełnia błędy tak samo jak i my. Powinniśmy być pozytywnie nastawieni i być mili dla drugiej osoby. Jeśli randka będzie szła w naprawdę złym kierunku, powinniśmy uznać ją jedynie za lekcje i nie przejmować się. Na portalach erotycznych jest bardzo dużo, wartościowych osób z którymi z pewnością można spędzić bardzo fajnie czas!

Leave A Reply